Doses: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
|||
| Line 63: | Line 63: | ||
|? | |? | ||
|350 | |350 | ||
|? | |||
|- | |||
|50k+A4 | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|745 | |||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
| Line 131: | Line 138: | ||
|? | |? | ||
|? | |? | ||
|? | |||
|- | |||
|50k+A4 | |||
|? | |||
|? | |||
|? | |||
|630 | |||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
Revision as of 14:18, 22 June 2018
| Si | InAsUC | InPUC | GaAsUC | SiGe | |
| A2 | 1000 | 700 | ? | ? | ? |
| A4 | 1000 | 700 | ? | 630 | ? |
| A6 | 1200 | ? | ? | 760 | ? |
| El6 | ? | ? | ? | ? | ? |
| El9 | ? | ? | ? | 420 | ? |
| CSAR4 | 430 | ? | ? | ? | ? |
| CSAR9 | ? | ? | ? | ? | ? |
| CSAR13 | 450 | ? | ? | 350 | ? |
| 50k+A4 | ? | ? | ? | 745 | ? |
| Si | InAsUC | InPUC | GaAsUC | SiGe | |
| A2 | 900 | ? | 500 | ? | ? |
| A4 | 900 | ? | 500 | 630 | ? |
| A6 | 1000 | ? | ? | 670 | ? |
| El6 | ? | ? | ? | ? | ? |
| El9 | ? | ? | ? | ? | ? |
| CSAR4 | 400 | ? | ? | ? | ? |
| CSAR9 | ? | ? | ? | ? | ? |
| CSAR13 | ? | ? | ? | ? | ? |
| 50k+A4 | ? | ? | ? | 630 | ? |
125 kV
GaAs
Uniform clearing
InP
Uniform clearing
InAs
Uniform clearing
Si
Optimal contrast
100 kV
GaAs
Uniform clearing
InP
Uniform clearing
InAs
Uniform clearing
Si
Optimal contrast